strzałka - idź do góry strony

Historie sukcesów

Mamy świadomość, że droga do zostania doradcą podatkowym jest długa i kręta i na pewno nie jest usłana różami. Jednak wielu śmiałkom udało się ją już przebyć, spotykając na jej końcu upragniony sukces. Jak to zrobili? Z czym musieli się zmierzyć? Dowiecie się z poniższych historii osób, które zasiliły już grono doradców podatkowych. Poniższe opowieści zawierają zestawy pytań egzaminacyjnych, z którymi zmierzyli się kandydaci na doradców podatkowych, a także ich porady oraz wspomnienia z egzaminu ustnego na doradcę podatkowego. Poznaj historie sukcesów!

  

    

  

   

  

 

 

"Must know" kandydata na doradcę podatkowego

Z zaprezentowanych opowieści doradców podatkowych na pierwszy plan wysuwa się kilka najważniejszych wniosków:

 

Zmotywuj się bardziej!

Czytając powyższe historie sukcesów pomyślałeś: "Mi też może się udać!"? Słusznie! By jeszcze bardziej zmotywować się do nauki do egzaminu na doradcę podatkowego przeczytaj poniższe artykuły. :-)

 

 

Na koniec zapoznaj się ze statystykami zdawalności egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego. Są bardzo optymistyczne. :-)

 

   

 

  

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

akceptuję