Historie sukcesów

Mamy świadomość, że droga do zostania doradcą podatkowym jest długa i kręta i na pewno nie jest usłana różami. Jednak wielu śmiałkom udało się ją już przebyć, spotykając na jej końcu upragniony sukces. Jak to zrobili? Z czym musieli się zmierzyć? Dowiecie się z poniższych historii osób, które zasiliły już grono doradców podatkowych. Poniższe opowieści zawierają zestawy pytań egzaminacyjnych, z którymi zmierzyli się kandydaci na doradców podatkowych, a także ich porady oraz wspomnienia z egzaminu ustnego na doradcę podatkowego. Poznaj historie sukcesów!

Zdany egzamin na doradcę podatkowego Pani Julia

Sukces na egzaminie na doradcę podatkowego   Egzamin na doradcę podatkowego sukces Pana Filipa   Historia egzaminu na dp pana Szymona

Egzamin na doradcę podatkowego Pana Jacka    Wskazówki na egzamin Pana Mateusza    Pani Ewy historia zdanego egzaminu na dp

  Pan Jacek zdał egzamin na doradcę podatkowego

  

   

  

  

  

 

 

"Must know" kandydata na doradcę podatkowego

Z zaprezentowanych opowieści doradców podatkowych na pierwszy plan wysuwa się kilka najważniejszych wniosków:
  • naukę do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego należy zacząć dużo wcześniej. Nie można całkowicie odłożyć na czas po zdanym egzaminie pisemnym!
  • trzeba uczyć się ze wszystkich działów;
  • podczas odpowiedzi egzaminacyjnej najlepiej mówić własnymi słowami, by Komisja widziała, że zdający ma pojęcie o tym, co opowiada.

Zmotywuj się bardziej!

Czytając powyższe historie sukcesów pomyślałeś: "Mi też może się udać!"? Słusznie! By jeszcze bardziej zmotywować się do nauki do egzaminu na doradcę podatkowego przeczytaj poniższe artykuły. :-)

 

Na koniec zapoznaj się ze statystykami zdawalności egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego. Są bardzo optymistyczne. :-)