10 etap wyzwania (30 października – 01 listopada 2023 r.)

KOŃCZYMY WYZWANIE

TRUCHCIKIEM DO EGZAMINU PISEMNEGO NA DORADCĘ PODATKOWEGO

Dzień dobry!

To już ostatnie dwa dni nauki w naszym wyzwaniu.

Ze względu na święto 1 listopada Wszystkich Świętych, nie zaplanowaliśmy na ten dzień żadnych aktywności naukowych, a co za tym idzie:

  • we wtorek mamy ostatnie 17 pytań do nauki ORAZ test powtórkowy z tych dwóch dni (poniedziałek i wtorek)
  • w środę PRZERWA
  • w czwartek o 9:00 otrzymasz od nas link do testu podsumowującego całe wyzwanie, gdzie zebraliśmy 100 najtrudniejszych, najbardziej podchwytliwych pytań z całego wykazu [szczegóły w informacjach organizacyjnych].

Mamy nadzieję, że ten test przygotuje Cię na “najgorsze” pytania, które mogą Cię spotkać na egzaminie. Jak się ich nauczysz, nic nie powinno Cię zagiąć ani zdziwić.

Ale na koniec mamy jeszcze dla Ciebie pewien BONUS.

Ważna kwestia: test dotyczy pytań zamkniętych, ale Ty (już we własnym zakresie) powtarzaj przed egzaminem kazusy! Pamiętaj, żeby powtórzyć to, co sprawiało Ci trudność, ale też to, co wydaje się łatwe, żeby utrwalić wiedzę i uniknąć sytuacji na egzaminie “Przecież to było takie oczywiste, a teraz nic nie pamiętam”.

CZYM ZAJMUJEMY SIĘ W TYM TYGODNIU?

DataTestKazus
30 października 2023Dział 12 Przepisy o doradztwie podatkowym i etyka zawodowa (pytania 61 – 90)powtórki
31 października 2023Dział 12 Przepisy o doradztwie podatkowym i etyka zawodowa (pytania 91 – 107)
+ POWTÓRKA
powtórki
1 listopada 2023PRZERWApowtórki
2 listopada 2023WIELKIE TESTOWANIEpowtórki
3-7 listopada 2023czas na rozwiązanie testupowtórki
do 7 listopada 2023 do 23:59🔔 Upływa termin na otrzymanie rabatupowtórki

Materiały dydaktyczne:

W ramach przygotowania do egzaminu pisemnego na naszym newsletterze trwa dodatkowa akcja WIELKIE TESTOWANIE (można się zapisać, żeby otrzymać ten zestaw z najtrudniejszymi pytaniami testowymi, który otrzymasz na końcu wyzwania Truchcikiem). Pomyśleliśmy, że dodatkowo na tydzień przed codziennie będziemy się dzielić innymi trudnymi lub podchwytliwymi pytaniami, które mogą sprawiać kłopoty na egzaminie pisemnym. Jeśli chcesz otrzymać takie wiadomości (jeszcze dwie), w dzisiejszym newsletterze możesz się dopisać do tej akcji, natomiast poniżej udostępniamy Ci treść pierwszych czterech maili z podchwytliwymi pytaniami testowymi (z dni: 26.10, 27.10, 28.10 oraz 30.10). Zapoznaj się z ich treścią koniecznie i nie daj się tym pytaniom na egzaminie.

Szczególnie istotny może być tej ostatni mail o strategii na egzamin pisemny.

Informacje organizacyjne:

Mamy też jak zawsze przygotowaną checklistę do bieżącego X etapu:

TEST PODSUMOWUJĄCY WYZWANIE

W czwartek 2 listopada o godzinie 9:00 otrzymasz od nas na maila link do zestawu 100 najtrudniejszych pytań ze wszystkich działów obowiązujących do egzaminu.

Jak być może pamiętasz, za uzupełnienie go możesz otrzymać rabat – aż 280 zł na zakup Intensywnego Kursu do egzaminu ustnego, który rozpoczyna się 4 grudnia. Aby go otrzymać, uzupełnij cały test do 7 listopada (do 23:59:59) i wyślij do nas screen (lub zdjęcie) ekranu z wynikiem, który wyświetli się na końcu testu. Wiadomość wyślij na: kontakt@podatkowaoficyna.pl z informacją, że przychodzisz z wyzwania Truchcikiem, bo w nagrodę za Twoją wytrwałość i pracowitość, dajemy Ci większy rabat niż innym.

Mamy nadzieję, że po takim przygotowaniu egzamin pisemny to będzie dla Ciebie bułka z masłem 😉

Już teraz dziękujemy Ci za udział w wyzwaniu i życzymy powodzenia na egzaminie pisemnym!

Trzymamy za Ciebie kciuki! 📚✊🏻🍀

Zawartość lekcji