1 etap wyzwania (01 – 02 września 2023 r.)

WITAJ NA WYZWANIU

TRUCHCIKIEM DO EGZAMINU PISEMNEGO NA DORADCĘ PODATKOWEGO

Dzień dobry!

Z ogromną radością witamy Was na kolejnej edycji Wyzwania Truchcikiem do egzaminu na doradcę podatkowego, organizowanego przez Podatkową Oficynę Wydawniczą. 
Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie Was w opanowaniu wszystkiego, co potrzebne do zdania egzaminu pisemnego, i to w przeciągu zaledwie 52 dni. Planujemy zakończyć pracę 31 października 2023 r. 
Niezależnie od tego, z jakich materiałów się uczycie, nasze wyzwanie jest dla Was otwarte. A jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych autorskich materiałów, przygotowaliśmy specjalne rabaty 🎁

Nasz plan pracy

Poniedziałek

W każdy poniedziałek na Twoją skrzynkę mailową pofrunie tygodniowy plan pracy, który również zostanie opublikowany tutaj na platformie.
Możemy również codziennie wysyłać do Ciebie SMS z przypomnieniem o zaplanowanej nauce. Usługa SMS jest płatna (25 zł) i można ją kupić klikając tutaj.

Poniedziałek – sobota

Pracujemy zgodnie z planem. Systematycznie krok po kroku. Praca z testami rozplanowana jest od poniedziałku do piątku, natomiast kazusy wymagają pracy również w sobotę.
Proszę, pamiętaj, że nasz kurs do egzaminu pisemnego znacznie skróci czas przygotowań 🙂

Sobota

Na platformie czeka na Ciebie test sprawdzający opanowanie testów.

2 listopada (po zakończeniu wyzwania)

Wyślemy na Twoją skrzynkę mailową test sprawdzający z całości materiału.
Odesłanie nam testu końcowego do soboty do końca dnia (4.11.2023 do 23:59) zapewni Wam atrakcyjny rabat na nasz Intensywny kurs do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego. Cenimy Wasz czas i wysiłek, dlatego rabat wyniesie aż 280 zł.

Bonusy od nas

Aby proces nauki był jeszcze bardziej efektywny, udostępniamy również różnorodne materiały dydaktyczne. Będą one dostępne na każdym etapie wyzwania. Na pierwszym etapie jest to kompletne rozwiązanie kazusu nr 8 pochodzące z naszego kompleksowego kursu przygotowującego do egzaminu pisemnego.

Jeżeli zdecydujecie się na nasz kompleksowy kurs do egzaminu pisemnego, mamy dla Was kod rabatowy upoważniający do zniżki 150 zł. Kurs zawiera wszystko: od nagrań, przez drukowane podręczniki, aż do testów online. Możecie go nabyć, klikając tutaj.

Kod rabatowy: jesiennytrucht

CZAS ROZPOCZĄĆ WYZWANIE

PIERWSZY ETAP WYZWANIA (O1 – 02 WRZEŚNIA 2023)

Pierwszy etap jest niezwykle krótki:

DataTestKazus
01 września 20231. Źródła prawa (cały dział)Kazus nr 8
02 września 2023Powtórka Kazus nr 14

Materiał pomocniczy

Aby po wakacjach zapewnić Państwu płynne rozpoczęcie truchtu do egzaminu pisemnego publikujemy rozwiązanie kazusu nr 8. Wierzymy, że po wysłuchaniu wykładu wszystko stanie się jasne 🙂

Zawartość lekcji