O Podatkowej Oficynie

Pomożemy Ci uzyskać tytuł
DORADCY PODATKOWEGO!

Jesteśmy Podatkową Oficyną Wydawniczą i od ponad dekady pomagamy osobom takim jak Ty zostać doradcami podatkowymi. Naszą działalność skupiamy wyłącznie na działalności edukacyjnej poświęconej egzaminowi na doradcę podatkowego. 

Przyjęta specjalizacja czyni nas ekspertami w tej dziedzinie. Edukację pojmujemy szeroko: nie tylko jako tworzenie znakomitych materiałów do nauki i szkoleń, ale również prowadzimy bloga poświęconego tematyce egzaminów, grupę wsparcia naukowego na FB (kliknij, aby dołączyć) oraz wysyłamy do Was newslettery pełne treści o egzaminach i skutecznym przygotowaniu do nich (możesz zapisać się na nasz newsletter poprzez formularz na dole strony).

Historia Podatkowej 

Od przeszło 12 lat mamy przyjemność towarzyszyć naszym klientom w drodze po tytuł doradcy podatkowego. Wykształciliśmy setki doradców podatkowych i z przyjemnością obserwujemy, jak świetnie radzą sobie ma rynku. 

Działalność na niwie egzaminów na doradcę podatkowego rozpoczynaliśmy jako wydawnictwo i przygotowywaliśmy książkowe opracowanie zagadnień do egzaminu na doradcę podatkowego.

Z czasem zaczęliśmy organizować krótkie szkolenia online, które cieszyły się takim zainteresowaniem, że rozwinęły się w kompleksowe kursy online przygotowujące do egzaminów na doradcę podatkowego. Warto również wspomnieć, że na rynku byliśmy pionierami takiego rodzaju szkoleń.

Ludzie Podatkowej 

W Podatkowej mamy szczęście do ludzi. Obecnie tworzymy zespół około 15 osób (w tym szeroko pojęta obsługa klienta, zespół techniczny oraz eksperci prawa podatkowego).  Współpracujemy z osobami związanymi z Naczelnym Sądem Administracyjnym, Krajową Administracją Skarbową, ale również z wykładowcami uniwersyteckimi, właścicielami i partnerami w kancelariach prawa podatkowego. Nasi wykładowcy przeszli podobną do Twojej drogę po tytuł doradcy podatkowego i wiedzą, jakie wyzwania przed Tobą stoją, dlatego potrafią perfekcyjnie przygotować do egzaminu.

Wszystko to nie wydarzyłoby się, gdyby nie założycielka Podatkowej – Pani Jolanta Motyka. Firma jest wypadkową jej pasji do nauczania oraz bogatego doświadczenia zawodowego i naukowego w zakresie podatków i rachunkowości. Wizja, jaka jej przyświecała podczas tworzenia wydawnictwa brzmiała:

Stworzyć taką przestrzeń, w której ludziom będzie się dobrze uczyło do egzaminów.

Produkty Podatkowej 

Tworzymy wyjątkowe produkty edukacyjne, dostosowane do potrzeb osób przygotowujących się do egzaminu na doradcę podatkowego. Nasze materiały są opracowane tak, by maksymalnie ułatwić naukę. Tworzymy również autorskie produkty elektroniczne, takie jak fiszki i testy online, które są zaprojektowane zgodnie z naszymi wytycznymi, co czyni je unikalnymi na rynku.

W ramach naszej oferty w ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszą się kursy i szkolenia. Bazują one na zasadach ultranauki, co sprawia, że nauka jest efektywna i skuteczna (i szybka!). Wykładowcy nie tylko przekazują wiedzę merytoryczną, ale także koncentrują się na praktycznych aspektach, które są niezbędne na egzaminie. Dzięki temu nasi kursanci otrzymują praktyczne wskazówki, które ułatwiają opanowanie materiału i rzeczową prezentację przed komisją egzaminacyjną.

Jako jedyni na rynku oferujemy przyszłym doradcom podatkowym możliwość wyboru między kształceniem w formie analogowej (drukowane podręczniki) a nowoczesnymi metodami online, włączając w to szkolenia, fiszki i testy online lub zdecydowania się na hybrydową formę nauki stanowiącą połączenie obu metod w oparciu o spójną koncepcję merytoryczną.

Zapraszamy do wspólnej drogi po tytuł doradcy Podatkowego!

Będzie nam niezwykle miło, gdy wybierzesz Podatkową jako towarzyszkę i przewodniczkę w drodze po tytuł doradcy podatkowego. Poza wiedzą merytoryczną ze swojej strony obiecujemy wspierać Cię i motywować przez cały ten proces.

.